| Bris a întrebat:

Credeti ca lumea se va sfarsi sau omenirea va muri sau Pamantul va fi distrus in 2012?

Răspuns Câştigător
| ZyReXe a răspuns:

Dai funda? laughing

4 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Trebuie sa spun dar in 2012 mi se rupe mie pl lasa draq rahat ila cu 2012 cu sfarsitu lumi si prostii si inceteaza sa mai puilaughing lalaughing oricelaughing cuvantlaughing klaughing?

| Bris explică (pentru ZyReXe):

De ce? laughing e distractiv - pentru ca enerveaza oameni( uni) laughing.

| Bris explică (pentru ZyReXe):

Pai pentru ca ma rogi asa de frumos ...sigur ca...laughing)

| ZyReXe a răspuns (pentru Bris):

Dai funda? laughing

| XxLorexX a răspuns:

Daca te iei dupa niste idioti, da. laughing Lumea nu se va sfarsi cand spun oamenii, dar pamantul va fi distrus cat de curand daca nu se iau masuri impotriva poluarii.winking