| CossMii a întrebat:

Ce e mai rau, sa esuezi sau nu sa nu incerci?

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Sa nu incerci! Deoarece nu poti esua fara a incerca!

8 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pey dupa parerea mea cel mai rau ar fi sa nu incerci,sti cum se zice:incercarea moarte nu are!,nu conteaza daca ai dat gres sau ai pierdut, macar ai incercat decat sa traiesti pe urma cu constientul ce bine era daca incercam, sau ar fi fost mai bine daca incercam.:*

| dumitruanca17 a răspuns:

Sa nu incerci`!~

| Irinna a răspuns:

Sa nu incerci!

| Șâret a răspuns:

Sa nu incerci.
Daca ai esuat, ai convingerea ca ai facut ce ti-a stat in putere. Daca nu incerci, vei ramane toata viata cu remuscarea ca se putea face ceva dar n-ai vrut sa incerci.

| EnnY a răspuns:

Sa nu incerci

| EnnY a răspuns:

Daca nu risti nu castigi

| Annelise a răspuns:

Sa esuezi, desigur. Totdeauna trebuie sa incerci, incercarea moarte n-are.

| Paul_2912 a răspuns:

Sa nu incercihappy nai de unde sa stii ca esuez daca nu incerci. (nu risti nu castigi)