| Kleoo a întrebat:

Ce este prietenia?

Răspuns Câştigător
| MariaHorran a răspuns:

Prietenia. Acest cuvant inseamna ca o persoana si tu va intelegeti foarte bine. Ati face orice una pentru. cealalta, dar unele persoane folosesc cuvantul "PRIETENIE" doar de dragul de a folosi. De unde titi dai seama ca ai o prietenie? Va intelegeti foarte bine, va intelegeti, nu va vorbiti urat, va ajutati etc. Unele persoana pun termenul "prietenie falsa". pai ori e prietenie, ori e ceva fals.

Mama mae este phisohlog (sau cum se scrie ) si mi-a explicat.

Toata lumea cred ca a avut o cearta ntre prietenie si ura.

Funda? :*

| Elena_Violeta_1995 a răspuns (pentru MariaHorran):

Exact,dar invata sa scrii!

3 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Ceva ce nu poate fi descris in cuvinte, poate cel mai frumos lucru din lume happy

| Ubitzik a răspuns:

O relatie intre 2 sau mai multe persoane, care se bazeaza pe comunicare, incredere si sinceritate!