| Unique a întrebat:

Ce faceti? nici nu mai stiu ce sa mai intreb

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Bine tu? Intreaba si tu de lucruri interesante(baieti). pot primi o fondita te rog... mersi love struck

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cand nu mai ai intrebari, raspunzi happy sunt unii useri care te fac sa iti pui 1000 de intrebari, serioshee hee!

| Silvia a răspuns:

Şi mori dacă nu întrebi nimic?laughing

| Unique explică:

★´¨*★
(.•´♥★•) Pai am 17 ani aproape si sunt din Sibiu, orasul celor mai frumoase si fitoase fete.★´ (♥.`*★**☆
♥★•´♥.•★´¨) ♥.•★ ★☆
.* ★´¨)!*★☆Fetelor nu fiti geloase
eu fac parte dintr-unele
`.★.*★☆
(.•´.*★☆
.* ★Voi
Chiar nu mai stiu ce sa intreb
imi vine mie imaginatia imediat

| nobody_9468 a răspuns:

Nu prea bine.Tocmai am incheiat o convorbire telefonica cu un amic caruia ma chinuiam sa-i explic ca pentru mine este doar un fratestraight face. Si tot nu vrea sa inteleaga, tot o da in sf'uri si trebuie sa-l sun pe nr'ul ex'ului si nu prea cred ca sunt in starehappy.

Bafta.{ex'. just. a. tear.}

| unione a răspuns:

Ne uitam la stele

| :X:X a răspuns:

Frec menta thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde esti? cati ani ai?