| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat te atinge pe cap pe crestet si după zâmbeste?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Un semn ca vrea sa te protejeze! Adica te place si se baga-n seama cu tine!

| neutrino a răspuns:

Asta inseamna ca acelui baiat ii plac animalele ( apropo de poza din avatar), dar si copii, si stie sa se poarte in prezenta acestora.

| Sociopat a răspuns:

Voia sa vada ce forma are capul tau si unde ar trebui sa te loveasca in asa fel incat sa te lase inconstienta fara vreo leziune.

| varcolaccc a răspuns:

Nimic... Pentru toti : sa știți ca o atingere nu inseamna neaparat ceva. Stiu si cazuri in care ia baiatu fata de mana, in brate, o pupa pe obraz dar nu inseamna nimic... Doar poate sentimentul de prietenie. Iti dai seama de niste atingeri, daca intre tine si persoana respectiva exista o chimie, atractie.

| MadaMadalina1234 a răspuns (pentru varcolaccc):

Stiu. mi s-a intamplat si mie.