| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat te atinge cu mana pe cap?

11 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Capul are crestet, ceafa, obraji, unde anume te-a atins si cum?

| ceadragutza a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Pe crestet. Si dupa a zambit.

| ceadragutza a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

M-a atins pe crestet si dupa a zâmbit.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Suna a un gest parintesc. Si sincer cam ridicol din moment ce nu-i tatal tau si nici macar cu mult mai mare ca tine.

| wolder a răspuns:

Te simpatizeaza happy

| LineGuide a răspuns:

Depinde de context, daca era ceva prietenesc poate ca era o gluma, poate ca era ceva mai mult decat o simpla atingere prieteneasca, dar nu exista ceva standard.
Mult noroc!

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
E un semn de protectie happy

| DeliaDelii a răspuns:

Depinde. daca te atinge intr-un mod dragut probabil te place. happy

| Lumeaîn3D a răspuns:

Cel mai probabil te place...dar poate a făcut-o întîmplător, dacă te mai atinge şi altădată atunci poţi fi sigură că a făcut-o intenţionat şi că vrea sa-i atragi atenţia happy

| fightBack a răspuns:

Depinde de situatie, daca sunteti pe cale sa faceti sex inseamna ca vrea sa ii faci sex oral