| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de baietii care au cercei (clipsuri) in ambele urechi? Am vazut ca a inceput sa prinda din ce in ce mai mult (mai ales la vedetele din afara)... Si o alta intrebare pentru baieti: Unde preferati cercelul : o ureche, ambele, spranceana sau deloc?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tampiti, si cei care se depileaza pe picioare nu par normali pentru ca asta o fac femeile, un barbat adevarat se rade compet la barba, parul de la picioare e sfant si nu isi pune cercei in urechi.

| HolyPotato a răspuns:

Nu-mi plac deloc băieții cu cercei, am impresia că sunt cocalari. Ca un băiat să mă atragă ar trebui să fie original, nu să urmeze exemplul unor vedete.

| 00cool a răspuns (pentru HolyPotato):

Ai mare dreptate

| HolyPotato a răspuns (pentru 00cool):

Mulțumesc.

| Dragonfly6 a răspuns:

Daca mai au si freze de cocalari arata oribil.

| Marrythenight a răspuns:

Buna.
Mi se par chiar cool. De ce mi-ar pasa mie de cati cercei are, si unde? atata timp cat stiu sa fie oameni, e ok. happy

| ManeaAlex a răspuns:

In Limba ''cine are tupeu normal''

| MoZila15 a răspuns:

Atata timp cat le sta bine eu zic ca e ok.