| banzicarul a întrebat:

Ce ziceti de 2012? Se termina lumea sau nu? Are rost sa ne facem bagajele? Zi-ti si tu parerea!

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Viata-i dura:Murim in bezna, in puii meibatting eyelashes
Bagajele mele deja le-am trimis cu personalul de ConstantawhistlingIn caz ca nu mai fura romanii 2-3 sine ajung pana in 2012 sigursmug

| JustMe a răspuns:

Eu nu cred ca se va termina lumea in 2012laughing

| OanaG a răspuns:

Eu cred ca toti sunteti nebuni cu acest lucru, ma rog nu toti, majoritatea, daca te uiti atent pe TPU sunt zeci de intrebari gen intrebarea ta.

Sfarsitul lumii e atunci cand vrea DUMNEZEU, nu cand vor oamenii de stiinta, etc...

| Rioko a răspuns:

Am vazut filmul; tot ce este posibil nu ai de unde sa stii...
Desi nu cred ca o sa se termine deja, am doar 14 ani si vreau sa apuc si eu cele mai frumoase mom ale vietii(nu ma refer la prostii laughing); de mult s-a anuntat sfarsitul lumii, dar uite ca inca suntem in viatawinking

| ambutisare a răspuns:

Asa si daca ar fi sa ne ducem in 2012 ai sta cu gandul asta in capatana pana atunci? Ia cauta tu putin si vezi cam de cate ori trebuia sa fie sfarsitul lumii...

| StopTheWar a răspuns:

Stai r3laXlaughing. Eu nu cred in prostiile astea.Doar Dumnezeu stie cand va fi sfarsitul lumiihappy

| Xonia a răspuns:

Pai si daca iti faci bagajele unde te duci?
Pe alta planeta?
Eu zic ca nu vine sfarsitu lumiitongue

| titi_1218 a răspuns:

In Republica Moldova sfirsitul lumii va veni peste vreo 50 de ani ca noi sunte cam atita in urma fata de europa si restul lumii( gluma)! din toate calamitatile care se intimpla pe pamint tot ce e posibil dar mai cred ca atita timp cit exista omenirea nimic nu se va sfirsi...

| Stalin_2493 a răspuns:

Salut! nu cred ca o sa fie in 2012! cei care cred in prostia aia ca e sfarsitul calendarului mayas si a prezis sfarsitul nu au decat sa creada e adevarat mayasi erau buni la cifre da nu erau nemuritori erau simpli muritori! vorba celorlati ''Numai Dumnezeu stie!''

| checkmybrain a răspuns:

Nu cred in chestii d-astea. Multi incearca sa ne bage tot felul de prostii in cap; unii cred, altii nu. In fine, vom astepta si vom vedea. Parerea mea este ca anii or sa treaca pe langa noi la fel cum au trecut si cei din urma.

| oriflame_9415 a răspuns:

Ne ducem cu toti dar cred ca mai inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste! Eu nu cred in asa ceva! S-a mai zis de multe ori asemenea lucruri si nu s-a intamplat nimic! Numai Dumnezeu stie cand se termina lumea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am inceput sa imi construiesc un buncar laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfarsitul lumii o sa vina din cauza americanilo care sunt de parere ca suntem prea multi oameni si vor sa entermine o mare parte din populatie asa ca au stat ei si sau gandit putin si au ajuns la concluzia sa construiasca niste bombe nucleare pentru a fi posibila imputinarea populatiei

| ssashka a răspuns:

Ai sa mori in 2012