| Rebeca21121 a întrebat:

Se intampla ceva in 2012 cu lumea ori ba nu? ce ziceti?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A innebunit mai mult si o i~a pe drumul cel rau.

| craist a răspuns:

Da merge inainte (lumea) ca si pana acum de altfel

| LollypopMe a răspuns:

Doamne! Voi nici nu stiti cand si cum sa puneti intrebari bune!
Nu se intampla nimic cu lumea, chiar asa de proasta/prost esti!

| Rebeca21121 explică (pentru LollypopMe):

Incultule \Inculto. ia-ti zborul. era o simpla intrebare sa aflu si eu parerea a mai multor persoane ..ca am? urmarit si mam documentat ceva. la ce te bagi? intrebari pun cate vreau cand vreau si ce vreau! nu este siteul tau dispari!

| LollypopMe a răspuns (pentru Rebeca21121):

Auzi,tarano,ia vezi pe cine iei cu,, dispari"! Proasta lui peste ce esti!

| LollypopMe a răspuns (pentru Rebeca21121):

Si,ca sa stii, cea mai proasta intrebare este a ta! cica,, ce se intampla in 2012?" ce sa se intample? ca ai picat cu din cer? ce vreoiai sa se intample?

| addryanboss a răspuns:

Pai eu am citit pe un site ca acum suntem in 3d si dupa o sa fim 4d ca o sa primim puteri telepatice si tot felul de prosti pana la urma e posibil sa nu se intample nimic de cate ori au mai spus savanti ca vine sfarsitul lumi ca asa si iatane Dumnezeu hotaraste daca se intampla ceva pana atunci putem sa ne vedem de treaba noastra fara sa ne facem griji

| Deicide a răspuns:

Nu mă.