| nimicaici a întrebat:

Cei care au parul cret..va faceti cu placa?

5 răspunsuri:
| Sharlyzz a răspuns:

Heiii big hug
Eu am parul cret si chiar imi place. Nu mi-l fac cu placa, poate 1 data pe an maxim pentru ca il iubesc asa, cret.
Dar, stii cum se spune:Cei care au parul drept, il vor cret si invers.

| ℓαυяα a răspuns:

Nu il mai fac decat foarte putin happy

| alinagyo a răspuns:

Eu am parul cret dar nu mi-l indrept decat cand fac poze sau cand ma duc la o petrecere.Nu stiu cum e parul tau insa al meu se arde foarte repede. Totusi eu te sfatuiesc sa nu mai bagi placa in el.Cu putina spuma e ca si rezolvat.

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Buna!
Eu am parul ondulat la varfuri si da, din pacate, ma fac de vreo 3-4 ori pe saptamana, daca nu 5 cu placa crying( pentru ca parul meu e mai scurt si inca nu e aranjat bine confused ...infine,mie imi place la nebunie parul ONDULAT love struck love struck love struck mai ales daca e natural happy,nu cu bucle facute sau permanent happy. Da,stiu,placa strica foarte rau parul x_x,multi mi-au spus asta,ba chiar si mama, tata, bunica... si eu nu i-am ascultat confused crying((! Acum incerc sa reduc din placa si mi-l las natural,vioi,sa se aseze el singur, ca nimic nu e mai frumos decat o femeie cu parul cret/ondulat! Parul intins e prea sec, prea "lins de vaca ", nu are nici un farmec si dupa mine e oribil happy. Am invatat ca trebuie sa pretuim ceea ce avem! si ASA ESTE!
Eu ma bucur ca am parul ondulat si ma mandresc cu asta happy love struck love struck love struck. Il am cu bucle mari, inelase jos :3. Foarte fain :3.
Oricum,stii cum e, cele cu parul cret il vor drept iar cele cu parul drept il vor cret.
Mie una imi place cel ONDULAT! happy
Si ma bucur ca il am asa de la mama natura happy love struck love struck Nu o sa mi-l mai stric cu placa!
Va recomand sa nu va mai intindeti parul asa des. Credeti-ma ^^. Natural si zburdalnic e mai feminin, mai sexy, mai haios happy! E o frumusete. O comoara data de natura.
Numa ca noa...asa e omul...nu se multumeste cu nimic! laughing)
O seara buna >:d<

| Dixiiiii a răspuns:

Da. happy ew una ma fac happy da. nu e prea bine sa te faci laughing da ew tot ma fac happy pentru ca imi sta mult mai bine cu parul drepthbatting eyelashes