| Iulian94 a întrebat:

Cele mai tari intrebarii laughing). Ce credeti vine sfarsitul lumi in 2012? Credeti ca se va intampla cava rau in 2012? (in afara de sfarsitul lumi) happy. Eu nu cred ca vine sfarsitul lumi happy

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Eu nubatting eyelashesmi-ar fi asa, imposibil.Eu nu cred pana nu avd si cu asa b`asta!laughing)
Nu stiu, este orice posibil. Plus ca se zvoneste ca ar trebui sa apara un cutremur. cevathinking Bine acum este cum vrea Dumnezeu, nu cum vrem noiwinking

| CrissDot a răspuns:

Da de fapt nu e sfarsitu lumii o sa se inverseze polii pamantului si vor fi explozii solare si cei care vor sta afara vor orbii sau vor asurzii si chestia e ca aici nu mai e o superstitie asta au dovedit oamenii de stiintahappy