| Lexiiii a întrebat:

Voi credeti ca in 2012 e sfarsitul lumi? Funda :X

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Parerea mea este ca daca mai avem cateva evenimente cum a fost cel din Japonia trebuie sa ne gandim serios ca va veni sfarsitul lumii. Eu unul, vad sfarsitul lumii ca fiind provocat de adevarate catastrofe naturale( cutremure, inundatii, tsunami, eruperea vulcanilor, incalzirea globala). Vom trai si vom vedea.

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

E prea faina viata asta sa se termine asa repede. Abia m-am nascut, cum sa se termine?

| Alkyda a răspuns:

Eu nu am crezut niciodata ca va fi sfarsitul lumii in 2012 deci nu o sa fie atunci big grin cred in spusele celor care au recalculat aceasta teorie si ca va fi abia peste 116 ani big grin

| blue23 a răspuns:

Stai linistita ca nu va fi sfarsitul lumii ci doar evolutia generatiilor care vor veni,adica, vor fi doua categorii de oameni, o parte vor fi frumosti, bogati si destepti si vor avea tot ce isi doresc, iar cealalta parte va fi compusa din oamenii saraci,urati, scunzi, si mai inculti, asa ni s-a explicat noua la cursul "Psihologia alimentatie umane".

| cristina_1795 a răspuns:

Normal ca NU! Ce ai mai Miss? Uite o sa iti explic:deci Dumnezeu va da sfarsitul lumii cand va dorii El.il poate da peste oz i, peste o ora sau chiar si peste un minut! Nu crede ce spune pe la teleizor! Sper ca te-am ajutat!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tu ce ai facut pana acum,ai dormmit? pai bine mai domnishoara, se poate, a trecut sfarsitul si tu nu l-ai simtit?

| lauracraciun a răspuns:

Parerea mea este ca nustraight facechiar discutam cu mama mea despre acest subiect si nu este adevarat.in Biblie scrie ca vei sta cu banii in mana si nu vei avea ce sa cumperi.inca nu s-a ajuns la aasa cevahee heesfarsitul lumii va fi mai incolo.acum urmeaza perioada de chin practic.criza asta.se spunea ca tehnologia va avansa foarte mult si ca oamenii vor fi din ce in ce mai necredinciosi.este doar inceputul.deci stai linistita mai ai de traitlaughing