| AngiiiBlake a întrebat:

Ceva statusuri frumoase! love struck Funda

Răspuns Câştigător
| Daniella a răspuns:

♥I wish that I could fly. Into the sky. So very high. Just like a dragonfly.
♥Eu nu tin cont de ce crezi tu sau ce e`n capul tau!
♥Cand am probleme mai ales. Zic "Mai da'le'n mortii lor".
♥De obicei nu crezi pana nu vezi cu ochii tai daca se poate. Ca visele devin realitate! love struck
♥It`s to late to apologize.
♥Pot sa gandesc cu voce tare. Ca nimeni nu ma vede. Nimeni nu ma aude. Sunt o oarecare.
♥Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.
♥Cand imi numar prietenii, pe mada o pun de 2 ori love struck.
♥Si poti sa`mi iei ce vrei. Cand am langa mine toti prietenii mei!
♥Siii peste toate o sa trecem cu capu` sus. Pentru ca surorile asta si-au propus smug.
♥Doar in visul meu gasesc lumea perfecta love struck.
♥Intamplator,oricine poate iubi smug
♥Cand iubesti pe cineva, simti nevoia sa-ti fie aproape love struck
♥Sunt eu,tu si restul' lumii. Tine minte nu conteaza ce abereaza unii. happy
♥Nu exista fericire de care sa-ti amintesti,fara tristete happy
♥Orice iti poti imagina,este real!
♥Visele intotdeauna inving realitatea daca le acorzi o sansa love struck
♥Fiecare are varsta pe care o simte.
♥Lumea in care traim. Este complicat de simpla happy.
♥Imi spui ca nu mai sunt la fel. Ca m`am schimbat. De fapt.n`ai ajuns sa ma cunosti cu adevarat.
♥O vezi doar cand vrea. De`aia esti nebun dupa ea.
♥Zii ce vrei,tu stii, eu asa`mi traiesc viata!
♥Sunt cine vreau să fiu şi *** ce vreau! Fără ruşine imi iau ce-mi convine smug
♥Say hello to my little gun smug.
♥Pot fi orice`ti doresti. Atata timp cat ma iubesti smug
♥Zici ca nu se mai poate. Ca le'ai vazut pe toate. Poate ar trebui sa cauti fericirea'n alta parte.
♥Diferita. Nu pot fi comparata. Nici cu toti banii din lume nu pot fi cumparata.
♥Nu stii ce gandeste si nu stii daca are rabdare. Daca e genu` de fata care ar face o favoare
♥Poate ca ar fi o idee sa nu mai stai sa pierzi timpu` in continuare. Da` cand faci un pas in fata ea dispare.
♥Si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungla love struck
♥În mine se mai vorbeşte şi azi despre tine love struck!
♥Mie nu`mi strica vremea starile cum vi se`ntampla voua!
♥Sunt multe ca ea. Dar nu toate stralucescbatting eyelashes
♥Si'ti vezi de treburi. Ca oricum viata merge'n suturi.
♥Ai cauzt, te-ai ridicat inveti noi moduri sa te scuturi!

| MariaHorran a răspuns (pentru Daniella):

Copy Pastewinking l-am vazut pe un site.

1 răspuns: