| Maria_Lisa_2001 a întrebat:

Challenge-ul Charlie Charlie Challenge este adevărat? Și dacă nu cum se face ca să se miște creionul?

Răspuns Câştigător
| Andreeaa19 a răspuns:

Se leagă creionul cu o ata alba foarte subtire de un capăt si in filmare nu se vede. Normal ca nu e adevărat.

3 răspunsuri:
| Luiza_Lori_1995 a răspuns:

Eu una nu cred ca este real (am incercat si eu laughing ). Majoritatea videoclipurilor cu acest challenge sunt fake ( cand pui creionul poti sufla dintr-o parte si astfel se misca spre ''yes '' sau ''no'' happy

| Neo12 a răspuns (pentru Luiza_Lori_1995):

Așa mai învață și ei niște engleză, deci e de bine.