| MariMaria103 a întrebat:

Care e faza cu Charlie Charlie Challenge?

5 răspunsuri:
| Andrei02132 a răspuns:

Pai, sa incep cu inceputul. Prin aceasta "Provocare" trebuie sa invoci spiritul charlie charlie, pui doua creioane perpedicular unu peste altul si pui intrebari si charlie charlie iti va raspunde.
Daca nu ai inteles uite aici un video:
https://www.youtube.com/watch?v=y4F2WSS8EHA

| LaVerd3 a răspuns (pentru Andrei02132):

Da,şi ce trebuie să zici mai exact?

| Andrei02132 a răspuns (pentru LaVerd3):

Pur si simplu pui niste intrebari care sa inceapa cu Charlie charlie.
Incepi cu : CHARLIE CHARLIE YOU ARE HERE? si mai apoi ii pui orice intrebare care iti vine in mine.

| AdryanTheFuck96 a răspuns (pentru Andrei02132):

De fapt ii "Charlie Charlie are you here?" nu "you are here"... engleza asta

| Andrei02132 a răspuns (pentru AdryanTheFuck96):

Hai să ne dăm deştepţi.