| AndraAnd a întrebat:

Chiar acum, seara, m-am certat cu prt meu. Mi-a spus la nervi ca ma uraste. Nu stiut ce sa fac sunt disperata deoarece nu vreau sa il pierd. Totul a plecat de la o minciuna banala... Care am fost nevoita sa o spun deoarece el era foarte dezamagit pe tema din care se trage minciuna. Ce credeti, acele cuvinte pe care le-a rostit sunt adevarate?.sad

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Poate a zis la nervi pentru ca l-ai mintit.
Dupa ce se va calma, poate peste o zi sau doua o sa vezi ce iti va spune.

| Tytos_Bătrânu_1996 a răspuns:

Buna! Daca l'ai jignit sau ia'i ranit sentimentele probabil sa numai vorbeasca cu tine, dar daca totul a fost ceva banal a spus'o la nervi.Acum depinde de la ce a pornit cearta! Funda?

| AndraAnd explică (pentru Tytos_Bătrânu_1996):

Nu l-am jignit. faza e ca s-a suparat de la ceva banal. motivul exact pentru ce s-a suparat nu pot sa-l mentionez deoarece e ceva personal. stand afara cu el si vorbind m-a strigat bunicamea sa intru in casa apoi el a zis sa-mi sterg lacrimile si sa intru ca m-a iertat. Dar chestia naspa e ca a zis ca m-a iertat ca trebuie sa intru inauntru...nu stiu ce sa zic dar cred ca, chiar ma uraste puppy dog eyes.

| Tytos_Bătrânu_1996 a răspuns (pentru AndraAnd):

Stai linistita a zis la nervi! big grin