| zeratw a întrebat:

Cine imi spune si mie ce sa ii spun unei fete pe car o plac, dar ea nu ma cunoaste.I-am spus pe ask ca sunt indragostit de ea si ca o iubesc mult si mi-a zis sa vorbim pe fb si eu nu stiu ce sa ii spun acolo.Cu ce sa incep? Va rog plizzzzzz.

Răspuns Câştigător
| RoseRosee a răspuns:

Incepi cu un,, buna'' iar apoi ii poti spune ca tu esti baiatul de pe ask care si-a marturisit iubirea fata de ea.Va cunoasteti mai bine si poate se va intampla ceva frumos!

2 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Cu "Eu sunt baiatul disperat de pe Ask!".
happy

| dodoc a răspuns:

Pai vb si cunoastetiva mai bine poate o invti undeva