| razvyboss_9416 a întrebat:

Cum ii spun unei fete ca o plac, o iubesc?

11 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Fara rusine.

| TotEu1993 a răspuns:

Sall. Te bagi si uh in seama cu ea, te faci placut eu, ii areti ca iti place de ea, gesturi din astea stii uh la ce ma refer, fii atenta cu ea.Si cine stie cum o cuceresti si esti cu ea

| Shakyroo a răspuns (pentru TotEu1993):

"fii atenta cu ea" rolling on the floor)

| Byencutzz a răspuns:

Simplu: "Te iubesc"
Trebuie sa ne miscam repede sa nu ti'o sufle cinevalaughingoh go on
Hai cu curaj pana si verisorul meu de 9 ani le declara fetelor din clasa lui ca le iubestelaughingrolling on the floor) eh asta e alta poveste blushing deci succes:*

| raulfeel a răspuns:

Ii spui ca o placi si daca totul merge bine, astepti macar vreo 2, 3 luni si apoi ii spui ca o iubesti. Daca ea te intreaba ca de ce nu ii spui ca o iubesti ii spui pentru ca nu iti poti da seama daca iubesti pe cineva sau nu intr-o saptamana, doua sau trei. O persoana ca sa o cunosti cu adevarat iti trebuie mult timp.

| Ady_6830 a răspuns:

E simplu! Te duci la ea dar nu ii spui de prima data. O faci sa rada, va cunoasteti cat mai bine, trebuie sa stai toata ziua cu ea(daca ea vrea), si in seara aceea ii spui ca ai petrecut cea mai frumoasa zi din viata ta si ca o iubesti/placi.Asta functioneaza daca nu va cunoasteti. Daca va cunoasteti si sunteti buni prieteni ii spui :"Tu sti ca ne cunoastem de mult timp, as vrea sa iti spun ceva ce imi va schimba mie viata.si poate si tie in bine sau in rau". Si atunci ii spui ca o placi/iubesti.Sau a doua varianta daca va cunoasteti de putin timp dar stiti multe unul despre altul:"Nu nu cunoastem de mult,(numele fetei), dar as vrea sa iti spun ca te-am placut de prima data de cand team vazut.Esti o fata foarte frumoasa si foarte draguta.Cam atat.Ar trebui sa fie simplu.Acum depinde daca ai intre 11-14 ani sau intre 15-20 ani.Eu am 13 ani si ce tiam spus a functionat la mai multe fete. Sper ca a fost un raspuns bun.

| madalykuka a răspuns:

Nu stiium cum sa-i zici,, adica stiu dar sigh
fii bun si nu fii porc sau mitocan blushing
[scze dar de atatia am dat in ultima vreme blushing ca...:-

| TzutzyBaa a răspuns:

Pai uney fete ay place sa fii atent cu ea asa ca roag-o sa vina cu tine intr-un loc ferit de lume (bine intzeles cu un pretext diferit de planul tau ) apoi vb despre pretextul pentru care ai kemato si dupa schimba subiectul cu cea ce vr sa ai sp cu adevarat tonguetongue

BAFTAbig grin

| CopiluNebunCuViseColorate a răspuns:

Fetele sunt mai sensibile decat baietii.deci poti sa o inviti la un suc si spre sfarsit sa'i spui.sau poti sa o scoti la plimbare si sa ii spui spre sfarsitul plimbarii...ar fi bine daca iai zice fata in fata. Dar cel mai important(cred eu) este sa nu o iei deoparte si sa ii spui direct.(de exemplu daca te intalnesti cu ea pe strada nu trebuie sa ii zici in momentul ala pe loc "te iubesc". si ar fi mai bine sa fiti doar voi doi fara alte persoane in jur[:d]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'te iubesc'

| raullazar a răspuns:

Eu am 9 ani si vreau sa ii spun ca o plac cum fac asta ca am mai fost odata cu ea?