| Siilvannaa a întrebat:

Poate o sa va fie lene sa cititi atat...trec direct la subiect. sunt impreuna cu un baiat [relatie la distanta] suntem de aprox 3 luni impreuna
vara aceasta am fost la tara [de acolo unde este baiatul] si eu acolo am stat aprox 1 luna
si a fost indeajuns sa-l cunosc incat sa`mi fac o parere despre el
am incredere in el deoarece mi-a demonstrat ca pot avea
ca asa cum stiti si voi increderea se castiga.
si vreau sa spun ca nu e ca ceilalti baieti gen: sa insele si sa faca chestii din astea
dar de vreo 3 - 4 zile. vorbim tot mai rar.1 data pe zi la telefon.alte dati vorbeam aproape toata ziua
eu una cred ca s`a cam saturat de mine.
adicathinking stiu ca e greu de intretinut o relatie la distanta[300 km in cazul meu >:"] si credeti`ma ca verisoara mea face parte din "gasca" cu care iasa el pe afara.si imi spune tot ce face, ei obisnuiesc sa iasa cu fete dar mi-a zis ca nu se da la nici o fata si ca nu le intereseaza altele decat eu.
vreau sa`mi spune`ti si mie, crede`ti ca.se v-a desparti de mine? vreau sa spun ca el imi spune totul mie. mi-a spus chiar si ca a intrat in depresie din cauza ca nu sunt acolo.cu el.
nu stiu ce sa mai cred, va rog nu va bateti jocwinking dau Fundalove struck Multumesc :* [am 14 ani. el 16on the phone

Răspuns Câştigător
| onitza17 a răspuns:

Pai o rel la distanta intodeauna se intretine doar daca este dragoste adevarata din ambele parti. poate ca este confuz si el pentru cu esti departe si va vedeti rar.dar nu ai de unde sa stii ce e in mintea lui.cel mai indicat ar fi sa dicuti cu el si sa vezi ce are de gand sa faca de acum cu viata lui, cu aceasta rel.crede-ma k sunt intr-o sit mai najpa, la 2000 km.si stiu cum e de aceea in primul rand trebuie sa vorbiti sincer si clar aman2

1 răspuns:
| elenacorneliai a răspuns:

Pai dupa parerea mea daca tot ai incredere in el ar trebui sa ii vorbesti deschis despre lucrul asta.nu pot spune mai multe pentru ca nu stiu nici cat ani ai nici nu ai precizat ce fel de relatie aveti.dar sincer o discutie deschisa ar fi cea mai buna.sau poate ca nu este nimic care sa te ingrijoreze, uneori toti avem nevoie de momente de respiro intr-o relatie.