| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Cine imi zice si mie niste metinuri bune unde faci lv repede?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah e unu Mijagi-mt2 e fffff tare are 1000% la exp. yang.Are 100% la fierar si nu iti cere obiect.

| dany_2098 a răspuns:

Scuze si eu caut era metin 2burn cresteai la lv 127 la caini

| welikeit a răspuns:

Am cautat si eu. Niste metine bune sunt : empire dar e in italiana, privat dar e in japone-chine-coreana. Dar am aflat de la cineva ca exista si metin private romanesti! cu 250% yang, exp si din astea e foarte tare. P. S. acum il downloadez sper ca merge?!?!

| Adyyyyyy a răspuns:

Guabina si tim sunt supperrr