| Lavy99 a întrebat:

Cine stie niste statusuri de indiferenta?FUNDAbig grin

Răspuns Câştigător
| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele; imi spuneti ca nu ma suportati da va uitati la mine de parca mi-ati fi fani; un om a spus candva o vorba mare:iarta-ti dusmanii ca-i vei enerva mai tare; cand iti va fi dor de mine aminteste-ti un lucru:tu m-ai lasat sa plec; am invatat ca nu conteaza ce ai in viata ci pe cine ai; in continuare crezi ca totu iti apartine,poti sa ai orice dar nu si pe mine; nu mai iert minciuni,nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte; prezint realitatea asa cum e ea, divertisment pentru tine mod de viata pentru mine; ai crezut ca faci ce vrei, dar ai scazut in ochii mei daca te purtai discret te consideram destept; si cand crezi ca nimic nu-si mai are rostul apare cineva si schimba totul; vreau sa ma trezesc si sa te vad plangand in somn vreau sa te vad cand suferi si sa rad pana adorm; eu nu sufar de nebunie ma bucur de ea in fiecare minut; banii nu fac fericirea o cumpar gata facuta; cand nu o sa mai fiu poate atunci o sa-ti dai seama ce-ai avut.

| Rose_Ela_1995 a răspuns (pentru Rose_Ela_1995):

Mersi pentru fundita!

2 răspunsuri:
| PortocalăăBăă a răspuns:

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu.

Inainte sa plec am suflat aburi peste imaginea ta,si am scris cu degetul DISPARI!

eau sa te vad cum cazi tipand cu toata gura, iar eu de la balcon iti fac adio cu mana.

Nu vreau si nu pot sa-mi mai aduc aminte de tine, totul merge in alta directie de acum inainte!

Nimic nu mai conteaza, acum sunt pe un alt drum.

Indiferenta doare cel mai tare!
Sper ca te-am ajutatbig grin. FUNDA?!