| pusitaaaa20000 a întrebat:

Hey, voi credeti ca un baiat s-ar indragosti de o fata mai mica cu 5-6 ani. Sau credeti ca are un motiv?

11 răspunsuri:
| andreiTheDJ a răspuns:

Iubirea nu are varsta...si eu m-am indragostit de o fata mai mica decat mine cu 5 ani...dar nu mi-a fost rusine
baftawinking

| pusitaaaa20000 explică (pentru andreiTheDJ):

Spui ca nu are varsta dar alti tot spun ca ca fac,, misto,, nu stiu cv de genu oh go on chiar nu stiu ce sa cred...

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Păi, sunt posibile ambele variante,
Cel mai probabil, are el un motiv.

Baftă!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da daca el are 35 ani si ea 30, sau el 30 si ea 25 de ce nu.

dar sunt sigur ca tu vb despre pustoaice de 12-13 ani care viseaza la FatFrumos. Fat Frumos ala de 18 ani nu vrea sa faca inchisoare pentru un copil de 12 ani

| pusitaaaa20000 explică (pentru suntserios):

Ba da de asta vb un baiat de 18-17 nu stiu exact se dadea la o fata de 12 ani care acum sunt impreuna de 7 luni

| suntserios a răspuns (pentru pusitaaaa20000):

Aberatii, ala la 18 ani e fara minte ce naiba, isi bate joc de un copil

| BellaKiოNana a răspuns:

Cred.Tine minte ``iubirea nu are virsta``

Răspuns utilizator avertizat
| CrunkBoy a răspuns:

Dap normal ca poate sa se indragosteasca, daca tu stii cum sa vorbesti cu el, cum sa te comporti cu elwinking

| BeautifullGirll a răspuns:

Depinde de baiat. Daca stie sa profite de ce ii ofera viata normal ca da dar daca e un prost care nu stie sa se comporte cu o fata. laughing

| bebeutzza a răspuns:

Hey! eu am 14 ani, el are 19, si suntem impreuna, nu uita iubirea nu are varsta... daca vrea ceva, dai papucii! sunt multi altii. oricum eu cred ca merge relatia. :*si fa-l sa se indragosteasca de tine imbracata, nu dezbracata :*