| leFunnyDuck a întrebat:

Credeti ca un baiat mai mic de inaltime are sanse cu o fata mai inalta?
Cam 10 cm diferenta...

7 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Ai putea purta tocuri. Daca fata doreste o relatie cu tine, da. Sunt rare astfel de situatii, dar exista...

| leFunnyDuck explică (pentru ElenaSA):

Lol tocuri

| ElenaSA a răspuns (pentru leFunnyDuck):

De ce nu? Nu este greu sa porti asa ceva.Mai reduci din diferenta de inaltime. Apoi mai faci trucuri si cu freza, ca sa fie mai mare. Te descurci tu.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca ei ii plac baietii mai mici ca ea. daca e inebunita dupa tine uita ea de ianltime daca nu, depinde.

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Depinde. Dacă te place cu adevărat (ca persoană), nu are nicio relevaţă înălţimea ta. Dacă e superficială şi nu se uită decât la aspectul exterior, atunci nu, nu ai şanse cu ea. Dar în cazul ăsta nici nu îţi merită atenţia, mai bine cauţi altă fată, care să te aprecieze pentru ceea ce eşti. happy

| Fanu23 a răspuns:

Are sanse frate. daca te place nu conteaza naltimea