| anonim_4396 a întrebat:

Credeti k e ciudat sa nu ai sentimente fata de nimeni?

Răspuns Câştigător
| MrJuvett12 a răspuns:

Nu, deloc. De ce ar fi ciudat? Si la mine e la fel

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E bine pentru ca asa stii ca in viitor nu plangi dupa un nesimtit/nesimtita care te-a inselat sau cine stie ce face. Mai ales din ce in ce mai greu poti sa iti bazezi increderea pe o persoana ca multe au intentii rele.

| albastrualb77 a răspuns:

Da mie mi se pare foarte ciudat, mai ales ca avem o singura viata, si si aia scurta, ar trebui sa fim o lume mai buna, cu sentimente mai bune unul fata de celalalt, nu asa cum suntem...