| enzodemes a întrebat:

Credeți în sentimente?

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Prea mult uneori.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt pure si adevarate, da.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Eu personal cred

| Lorena7712 a răspuns:

Da.

| Charice a răspuns:

Ei bine nu!

| enzodemes explică:

Mă bucur să aud asta!

| enzodemes explică:

Dar până la urmă o să se termine tot ce a fost frumos, fără un motiv explicabil. Până la urmă nici sentimentele nu durează o veșnicie.

| enzodemes explică:

Sentimentele pot dura o perioadă lungă sau scurtă de timp, dar după ce intervine rutina și plictiseala, după ce nu mai aveți nimic de descoperit unul față de celălalt, atunci se sting sentimentele și totul devine banalitate, după aceea se ajunge să se înșele și poate duce la despărțire.