| missshnitzelash a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac de halloween?
Anul trecut am fost chinezoaica, acum doi ani spider-man.
Anul asta vreau ceva mai extravagant dar nu stiu ce sa aleg si 2. in orasul meu (Onesti) nu prea sunt magazine cu costume de halloween mai ales pe masura mea, daca stiti vreun site de costume va rog spuneti-mi-l si mie :-)

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Incearca sa te faci mumie cu hartie igienica, clasicul: tigan/ tiganca, kim possible, hannah montanawinking

20 răspunsuri:
| DonGiovanni a răspuns:

Ce misto noi nu avem sarbatoarea asta

| BabyRosse a răspuns:

Wow la voi exita haloween. Vreau si eu.

| wowemy a răspuns:

In basescubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e ala haloween? sarbatoarea aia aiurea de la americani? ce ai tu cu porcaria aia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti improvizezi
sa-ti faci costumul singur(a)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa te imbraci in vrajitoare
nici eu nu stiu ca sa aleg anul asta cred ca....cred ca in vampir rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... daca ai mult tifon sau cearsafuri vechi poti sa le tai si te infasori in ele.ca sa para mai autentic poti sa te si machezi pe buze si in juru' ochilor.NICIODATA sa nu te imbraci in hartie igienica pentru ca se rupe repede cand vrei sa dansezi sau sa faci altceva!:-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa te faci........vampirr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbraca unul cu batman

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te faci pirat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hehe si la noi se tine halloweenul si nu prea am idee cu ce sa ma imbrac dar totusi m-am gandit la cateva variante big grin poti incerca inger, tiganca, albinuta, dracusor, pisica, curva(cum vrea sa se imbrace colegamea)laughing soricelbig grin ca am vazut niste urechi ff faine la cipricom tongue si nu prea mai am idee...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costume fete halloween si apare acolo top 10 costume sau asa ceva.star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice sa te costumezi in vedeta de la dansez pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fate vrajitoare pentru. nu ai nevoie decat de o rochita neagra pe care o ai in dulap, coiful ti-l poti face singura, o pereche de strampi, de niste cizme sau ghete negre si de putina imaginatie pentru. niste desene pe fata sau te mai poti face si rokerita pentru. nu ai nevoie decat de un tricou mai lung, o pereche de iegari, o sapca si niste bratari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nici un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa te costumezi in indianca... e interesant si nu-i atata de lucru ca sa-l faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.costume de halloween.com

| undercover_7124 a răspuns:

trimite-mi si mie o poza sa te vad si eu cand erai imbracata in chinezoaica happy

| didiromania123 a răspuns:

Eu ma imbrac in terorist cu bata cu bandana sau ce ii si cu o caiula