| 0PopaPorno a întrebat:

Cum a fost in prima voastra zi de liceu?happy

5 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Intai in curtea scolii s-a tinut festivitatea de inceput. Apoi am intrat in clasa, ne-am asezat in banca si abia am schimbat cateva vorbe cu colega de banca si cu fetele din fata. Apoi a venit diriginta, ne-a prezentat noile reguli, ne-a dat manualele si orarul si ne-a trimis acasa. Si cam atatin prima zi...eu ma asteptam sa mergem toti colegii la un suc ceva dar nu.fiecare la casa lui. Si primele saptamani au fost ciudate.

| toxik a răspuns:

Super. love struck

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai am ajuns.si m uitam asa peste tot.nu cunosteammmmm.eram cu mama mea.si m uitam asa peste boboci si ma gandeam care o fi colegii mei.si cand am aflat.ma uitam la fiecare si imi dadeam asa cu parerea cum sunt.laughing. prima zi.o sa fie nu stiu.nu o sa cunosti.o sa fie km uratica.

| TraficDeMentosane a răspuns:

O sa vad anul asta cum va fi :-ss.

| Anonim13_2774 a răspuns:

Oribila