| Villy0po a întrebat:

Cum a fost prima voastra zi de liceu?

6 răspunsuri:
| AG a răspuns:

A fost interesanta pentru ca nu cunosteam decat fostii colegi din generala. Frumoasa as putea spunehappy

| Neimportant a răspuns:

Ca oricare zi de şcoală, numai că a fost mai frumoasă(aşa zic eu) pentru că mi-am cunoscut colegii şi profesorii. happy

| Mihaela111 a răspuns:

A fost cam aiurea la inceput ca nu cunosteam pe nimeni (si imi luxasem piciorul cu o zi inainte rolling on the floor...dar pana la urma am facut cunostinta cu noi colegi (mi-a luat ceva pana le-am retinut numele tuturor laughing), apoi am facut un tur al liceului, am vorbit cu dirigu si pana la urma a fost o zi frumoasa

| XK a răspuns:

Pai a fost misto, pentru ca dupa ce am vazut liceul am plecat fix cu niste ex-colegi sa bem, nah... odata fac 15 ani laughing

| emima a răspuns:

Imi era cam jena ca mi-a zis un baiat "imi plac bobocii de anul acesta" si m-a enervat dar am avut noroc ca am picat cu o colega in clasa dic sc generala in rest a fost foarte frumos

| anonim_7871 a răspuns:

Pe moment a fost cam patetica. nu cunosteam pe nimeni si aveam impresia ca toata lumea se uita la mine. acum dupa ce am terminat liceul, realizez ca a fost prima "cea mai frumoasa zi " urmata de inca 4 ani :d