| Alexandru98 a întrebat:

Cum a fost prima voastra zi de LICEU?

14 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

In prima zi e, sau cel putin la mine afost o harababura.Nici nu stiam pe unde sa apuc.Pana mi-am intalnit colegii si am gasit-o pe diriginta...laughing Si cand am vazut-o eram dezamagita pentru ca asteptam sa fie de fapt altcineva, in fine.Clasa a 9-a e putin grea. Materia mi s-a parut mai grea(logic, ce zic si eu) decat in generala si faptul ca la unele obiecte a trebuit sa invat ce n-am invatat intr-a 8-a mi-a cam incarcat programul.Dar depinde de profesori, de elevi, de colego, de liceu.Nu peste tot e la felwinking

| LNK a răspuns:

Mai intrebam pe TPU, mai intrebam pe Softpedia... tot aia e.

| Alexandru98 explică (pentru LNK):

Cum?

| LNK a răspuns (pentru Alexandru98):

Da, da, bine. laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Eu acuma o sa ma duc la liceu sad am o teama.

| LNK a răspuns (pentru OnuOnulică):

Stai calma. Nu e mare lucru. happy

| Alexandru98 explică (pentru OnuOnulică):

Cum a fost?

| OnuOnulică a răspuns (pentru LNK):

Sunt baiat!

| OnuOnulică a răspuns (pentru Alexandru98):

Sincer a fost misto nu ma asteptam happy
Mi-a placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost faina ca nu ne-a tinut prea multlaughing
Mna' ce sa zic, habar nu aveam unde era clasa mea, pana la urma mi-a zis profu' de religie unde e, m-am dus, erau vreo 3-4 copilasi acolo. Ma uitam la ei fara sa zic nimic deodata vad ca imi intind mana si imi zic cum ii chema. Eu eram "ce pusca mea vor astia de intind mana"...pe urma in clasa stateam sa ma gandesc "ba da cum ziceau astia ca se numesc?:o". Cam aiurealaughing

| MisFit20 a răspuns:

M-am luat la cearta cu toata lumea. Iar la finalul zilei am iesit toti la o bauta, deci in consecinta a fost o zi super, in care am legat cele mai trainice prietenii.

| Radeas1 a răspuns:

Rea de la bun inceput. Aveam o diriga d'aia enervanta si protectoare : "sa nu fugiti pe scari, nu va impingeti" imi mai spunea mie : "Daca te mai vad ca iei un fum o sa te dau afara de la ora"
Si alte rahaturi. In fine, am intalnit colegi noi, si chiar daca acum lucrez, tot mai suntem prieteni buni. Nu a fost totusi cum mi-a placut mie ca...ma asteptam altcumva la diriga, la profi...

| Faruece a răspuns:

A fost infioratoare, ca se arunca cu oua laughing

| Boxxa17 a răspuns:

Emotionanta,dar nu te speria boy laughing