| DjBl3ndar a întrebat:

Cum a fost prima voastra zi de liceu? happy

5 răspunsuri:
| CocoMexii a răspuns:

A fost una draguta, am facut cunostinta cu colegii, nu cu totihee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu a fost

| luniii a răspuns:

Una foarte emotionanta si socanta in acelasi timp cand am vazut ca in afara de mine mai sunt doar 3 fete in clasa, iar in rest baieti.laughing)

| utzutzu a răspuns:

Misto rau de tot adica nu uit niciodata cam se uitau colegi rusinati uni de altii prin clasa nu stia care cu care s se bage in seama laughing putin mai destept aveam o profesoara tanara de desen habar nu aveam ca e profesoara iar avand in vedere ca mai aveam un frate cu mine in liceu aveam si curaj... de gandeste-te in prima zi de liceu dupa prima ora tinuta cu dirigintele cum e sa iti prinzi profesoara de desen de fund si sa-i spui "ce buna esti" deci pot spune ca e fost supppperrrr mai vreau

| Suspectu1234567890 a răspuns:

Cred ca stiu la ce te referi nu ti-a placut dar daca ai invatat bine n ai nevoie de prieteni!
La fel si mie nu mi-a placut au fost niste colegi rai dar daca am invatat bine nu mi-a trebuit nimic si pana la urma mi-am facut un club cu tocilarii se pare ca au fost foarte interesanti nu am mers cu bogatii sau popularii mi-am facut un site cu ajutorul lor si a mers forte bine si acum sant cel mai popular si sant medic