| TeooTeo a întrebat:

Cum as putea copia la test fara ca profesoara/profesorul sa isi dea seama. Fundita la cea mai geniala chestie love struck
Bye love struck

4 răspunsuri:
| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Chiar daca eu sunt varza la faza asta cu copiatul...Prefer sa invat.
M-am gandit eu la o chestie geniala.
Imi duc caietul/cartea orice da' sa am raspunsurile si cer voi la baie...si ma delecrez cu raspunsurile laughing.
Mai merge faza cu scrisu' pe maini,banca,copiuta din:cizme, adidasi, maneca penar...sau sa scrii pe pix.
Deci am la ideei, da' nu e pun in practica laughing

Funda puppy dog eyes?

| Idc12345 a răspuns:

La scoala ai 3 randuri.sa zicem ca tu stai pe randul din mijloc.scrii lecti pe banca colegului de pe randul celalalt. daca stai in prima banca, astepti ca profesoara ta sa se duca inspre cei din spate si atunci tu iti deschizi caietul sub banca. daca stai in ultima banca, astepti ca profesoara sa se intoarca inspre tabla si atunci tu iti deschizi caietul. daca vrei sa fii cinstita sau sa fii sigura ca nu te prinde profesoara invata

| mhg a răspuns:

În loc să îţi iroseşti timpul cu întrebări despre metode de copiat mai bine ai învăţa.

| Pitic_9793 a răspuns:

Deci am citit eu o chestie interesanta in legatura cu asta thinking

Daca ai sanii dezvoltati, iti iei o bluza mai decoltata si iti bagi intre sani copiuta si de aici te descurci tu tongue

Dar totusi, nu e bine sa copiezihee hee Mai bine inveti happy