| mrcreeper525 a întrebat:

Cum as putea face rost de bani pentru un telefon nou? Am doar 13 ani si parintii nu stau prea bine cu banii...

6 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Iesi seara pe la 1, 1 si ceva si intra la o baba in casa, dai cu ceva in cap eventual o violezi si mai sparlesti cate ceva, o penise un inel. Scoti tu baniiwinking Succes

| mrcreeper525 explică (pentru Dr3yga20):

Mersi mult! Acum am telefonul! laughing

| MrsEinstein a răspuns:

Stai să ghicesc vrei un telefon cu touch screen, aşa cum are vecina sau colega ta, nu? Ce au telefoanele normale? Sfatul meu : lasă toate fake. urile şi fii originală. PACE

| mrcreeper525 explică (pentru MrsEinstein):

1 Sunt baiat.
2 Nici eu nu sunt bogat dar nu-i sfatuiesc pe altii sa-si cumpere caramizi

| pisii11 a răspuns:

Heii! poti strange banii spere ex cand iti da bani de scoala sau cand te trimite la magazin sa ii cumperi cv ..mai pastrezi din rest si daca te intreaba ca unde sunt toti banii ii zici ca tiai luat ceva bun. si asa mai departe daca iti da niste bani sa iti iei haine mai pastreaza si sa vezi ce repede starngi eu asa facwinking bafta multa multa multa!

| Oto1515 a răspuns:

Poti plimba caini sa ma rog sa ajuti vecini