| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa am mai multa forta in maini? ce exercitii imi recomandati(in afara de flotari si greutati)... v-am pupat:*:*(fata 16 ani)

5 răspunsuri:
| emma_6707 a răspuns:

Joaca tenis sau volei... basket chiar... handbal, cum a spus si alepara.
orice sport de genu
ai putea face si flotari[dar te maresti in spate], exercitii cu greutati, uita-te prin reviste, sigur gasesti ceva interesant acolo, care sa-ti placa bafta ^^

| ZuuZaaA a răspuns:

Forta in "maine"?thinking presuspun ca vroiai sa scrii maini.
Pai, exercitii cu greutatihappy

Răspuns utilizator avertizat
| denisa_2911 a răspuns:

Incearca sa faci flotarihappy. in fiecare zi de mai multe ori ...cate poti si sa te ridici la bara.Asta fac eu in fiecare zi si sunt multumitahappy...bafta! te-am pupat

| AndreySeagal a răspuns:

In primul rand esti fata si dupa cum vad eu poza de la profil areti binewinking in al doilea rand ai putea sa faci exerciti cu gantere, biceps si incheieturi... sau tractiuni. si ai putea practica skandenbergwinking exercitile se fac cu gantere care sa le poti ridica de maxim 10 ori si 3 serii cu pauza de 3 minute intre ele. antrenamentele se fac de 3 ori pe saptamanawinking ceau