| OANA1234oana a întrebat:

Cum imi dau seama ca unui baiat ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| Peaches a răspuns:

Dupa atentia pe care ti-o acorda. Dupa felul in care se uita la tine, dupa cum isi face de lucru pe langa tine, dupa cum te intreaba niste chestii pe care tu stii ca el le stie sau ca ar fi fost logic sa intrebe pe altcineva. Acum depinde si de firea lui. Daca este un timid, probabil ca se inroseste sau se balbaie ori devine nefiresc de tacut cand esti in preajma lui. Oricum, are el grija sa-ti faca cunoscut ca te place, fara sa-ti spuna...

Sper ca asta te ajuta. Have fun!
Fundita?winking

~Roxetta

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Se uita la tine mai mult,iti zambeste, se baga in seama, se simte fericit in preajma ta, e atent cu tine, etc