| anonim_4396 a întrebat:

De unde imi dau seama ca unui baiat ii place de mine?

13 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Fi indiferenta si nu il mai baga in seama o vreme, isi va da singur seama!
Daca vorbiti pe mess, facebook mesaje, telofon spune-i mereu ca e cel mai bun prieten pe care l-ai avut pana acum, ca iti e ca un frate asa va capta indirectele si poate ve-ti ramane intr-o relatie de prietenie!

| Seby90 a răspuns (pentru IloveME):

Tipic stupiditatea de care dispune stereotipul femeilor fara creier.

Pentru intrebare: Ii spui direct ca nu ai sentimente pentru el si ati vrea sa fiti doar amici. Punct.

| IloveME a răspuns (pentru Seby90):

Deci cred ca mai fara creier ca tine nu exista! citeste intrebarea mai bine!

| Seby90 a răspuns (pentru IloveME):

Pai tu ai citit ce am scris eu? Of, te-ar lua cu salvarea de ar durea prostia.

| IloveME a răspuns (pentru Seby90):

Da am citit si intrebarea si raspunsul ta!
Eu ma retrag, daca te pui cu prostu esti mai prost ca el!

| mona a răspuns:

Ignora-l si isi va da seama pe parcurs ca nu te intereseaza sa fi cu el

| FemeiaPisică a răspuns:

Decat sa taci si sa ii faci sperante false, mai bine spune-i de la inceput ca nu te intereseaza! Daca o sa te comporti urat cu el, nu o sa iasa bine.

| Seby90 a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Cineva care e de acord cu mine, bravo.

| MasterGoldX a răspuns:

Mai bine ii spui direct ca sa nu-si mai faca sperante desarte, o discutie e intotdeauna bine venita, tacere poate sa fie interpretata in multe moduri si de exemplu daca il ignori ar putea sa creada ca il placi si ca esti timida si etc sau orice altceva.

| BSwwatch a răspuns:

Fi radicala, Ex:Sper ca nu vrei sa-mi dai de inteles ca ma placi? si automat va veni si raspunsu din partea lui...si ii explici cum sta treabahappy, scur si la obiect, fara sa lungesti vorba.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Raspunde-i pe face book, multumeste-i pentru flori dar ca...gandul tau sta numai la un alt baiat.Scurt, civilizat.

| VampireBlood a răspuns:

Daca-l ingnori o sa creada ca nu-ti pasa si o sa renunte la tine.O sa-ti dai seama dupa comportamentul lui: se uita la tine mereu, iti zambeste etc.

Răspuns utilizator avertizat