| Miiri a întrebat:

Cum imi dau seama ca unui baiat ii place de mine?happy

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca observi ca te priveste mai mult,ca pare interesat de tine,ca e mai atent cu tine,mai zambitor, mai generos dintr-o data, probabil te place sau cel putin i-ai starnit curiozitatea in sensul bun al cuvantului.
Daca e indiferent si nepasator, nu are sens sa te gandesti ca ar fi posibil sa te placa, nu?
happy

| RAY a răspuns:

Daca vrea sa faca sex cu tine te place

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Amin.

| MskDesign a răspuns:

Totul se rezuma la feeling. Daca va simtit bine impreuna, radeti, glumiti, plangeti sau ceea ce faceti voi, inseamna ca feeling-ul dintre voi doi este OK. Dupa urmeaza si partea cu sexul.

| Solitude15 a răspuns:

Pai te saluta de fiecare data cind te vede te numeste frumos iti face o multime de complimente umbla mereu dupa tine iti spune pa de fiecare data cind pleci sta mai mult pe linga tine e alaturi de tine mereu si la bine si la rau