| allyynnaa a întrebat:

Cu imi dau seama cand unui baiat ii place de mine

Răspuns Câştigător
| ArekkusuKage a răspuns:

Te tachineaza se uita cu altfel de privire la tine te baga in seama astea sunt cateva dintre seme.Dar poti pune pe cineva sa il intrebe cel mai bun prieten al lui sa ceva in genul

3 răspunsuri:
| ValyCoolBoy a răspuns:

Poi incearca sa flirtrezi un pic cu el... si vezi daca el iti raspunde in acelasi fel sau daca te ignora... si daca el flirtreaza la fel ca tine poti continua daca nu mai bine il lasi draq si iti cauti altul!

Răspuns utilizator avertizat
| alionadoareu a răspuns:

Pai in primul rand, te respecta in loc sa vina cu replici vulgare.
In al doilea rand, iti face complimente referitoare la tine, nu la tatele tale.
In al treilea si toate celelalte randuri, iti dai seama dupa privirea lui; se uita asa doar la tine.
Ma rog, asta e caz de dragoste extrema.