| deliutza_7233 a întrebat:

Cum imi pot schimba numele de utilizator hi5?

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Du-te la "profilul meu" si vezi ca sub poza de profil ai niste chestii.Depinde daca il ai in engleza sau in romanabig grinu-te la editare profil, sau "Edit my profile" si schimbi de acolo prima chestie, si pui ce vrei tu, dupa aceea te duci jos, si dai "Save profile" sau Salveaza profilul.

3 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Dai la editare profil e in stanga apoi scrii numele acolo unde scrie prenume dai salvare profil si gata se schimba numele.

| Blackwoman27 a răspuns:

Dai pe editare profil scrii numele si dai save

| BrD a răspuns:

Nu poti!