| Ofatacuvise a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat te place cu adevarat? Si nu isi bate joc! Funda:*

Răspuns Câştigător
| Anayss a răspuns:

Depinde...in general si baieti sunt jeneti uneori sa arate felul prin care iubesc cu adevarat o fată. Din perspectiva ar trebui sa-i iei in considerare limbajul corpului sau felul in care te priveste.
-cand sunteti in multime si tu spui o gluma nu foarte amuzanta, el râde oricum
-incearca mereu si prin cel mai banal mijlic sa se apropie de tine.
-se uita mereu la tine, chiar cand tu nu-l observi. Spee ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti spun el, sau te invita undeva!

| Freya1 a răspuns:

E posibil sa isi bata destui joc de tine pana sa realizezi cine vrea sa faca asta si cine are intenti serioase.In general un om fara experienta din cauza indragostiri nu mai realizeaza ca este bataia de joc al cuiva decat daca ii spune oarecum in fata sau te face sa suferi

| Caro34 a răspuns:

Pai, felul cum se comporta cu tine, cum iti vorbeste, cum se imbraca, cum e cu tine comparativ cu ceilalti etc. Roaga-te sa ramana alaturi de tine fiindca uneori te place, sta cu tine ceva timp, apoi cauta pe alta! Ofera-i placerea de a nu te mai putea parasi niciodata! Numai bine!

| gaby0512 a răspuns:

Daca baiatul e genul mai retras si timid nu prea ai sanse sa afli de la el daca te place o sa trimita pe alt cineva sa iti spuna
Daca e genul mai direc o sa iti spuna in fata ca te place si vrea sa fiti impreuna
Daca e genul romantic o sa sa te scoata la un suc si o sa iti spuna
Conteaza si ce simnti tu pentru el