| deeeadeeea a întrebat:

Cum sa-ti dai seama ca isi bate joc de tine un baiat(daca esti intr-o relatie cu el)?

Răspuns Câştigător
| ChristtineA a răspuns:

Păăi. în primul rând, testează`l! vezi dacă ţine la tine.
De ex. pune`l să te aştepte undeva, şiiii. întârzie!
Sau ieşi afară, aşteaptă să`şi cumpere ceva şi vezi dacă îţi dă` sau îţi ia şi ţie.
Sau. Pune o fată, frumoasă [ mă rog care ai văzut tu ca şe dă` la ea.] să`l întrebe dacă vrea să stea cu ea. :]
Şi vezi dacăăăă te iubeşteee :pe.

4 răspunsuri:
| 3ly a răspuns:

Buna.Nu trebuie neaparat sa stai dupa el, dar cand iesi afara. ia-ti si o prietena de incredere si roag'o sa-l intrebe daca vrea sa fie cu ea.
Intreaba-l chiar tu daca vrea ceva stabil sau doar o aventura cred ca este mai corect asalove struck bafta. O seara placuta

| Nirvanista a răspuns:

Vezi cum se comporta cu tine.si depinde cat de nesimtit e.dar e cel mai bine sa iti asculti inima.ea ce spune isi bate sau nu joc?happy

| 3ly a răspuns (pentru Nirvanista):

Nesimtiti sunt toti dar majoritatea nu arata laughing

| Nirvanista a răspuns (pentru 3ly):

Sa sti.Mai intai te fac sa visezi iti fac complimente te intreaba daca o faceti si dupa se arata cume de fapt laughing