| Alcapone8 a întrebat:

Cum pot sa le spun parintilor ca fumez?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Nu mai bine să nu fumezi?

3 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Auzi capone, meriti o mama de bataie si nici un leu de buzunar!

| SpeșălGirl a răspuns:

Pai depinde de varsta. Daca nu ai macar 17 ani nu cred ca o sa te inteleaga. Poti sa le spui ca ai vrut sa incerci si ca din prostia aia acum nu te mai poti lasa, ca acum iti pare rau dar nu mai ai ce face, chestii de astea.

| hipopotomonstruosustertialiofobis a răspuns:

Cel mai bine si corect ar fi sa nu mai fumezi... daaaar, daca nu poti sau nu vrei le spui parintilor ca te-a influentat cineva iar apoi ai vrut sa te lasi si nu ai putut. Cam diabolic sa ii minti dar vremurile disperate cer masuri disperate...