| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa scap de mirosul din gura?
ceva trucuri?

5 răspunsuri:
| saymoon a răspuns:

Pai ai putea folosi apa de gura, sau poti manca mere cu coaja cu to, sau bea infuzie de busuios si menta, spala te cel putin 2 3 minute pe dinti. Dar de asemenea poate fi o afectiune a stomacului, si mai bine ai merge la medicul stomatolog caci e posibil sa ai si carii.Bafta.

| Selena54 a răspuns:

Mesteca guma. da sa fie mentolata.nu cu arome de fructewinking

| DonGiovanni a răspuns:

Spalate pe dintiwinking

| corina977 a răspuns:

Spala-te pe dinti

| lovely1993 a răspuns:

Mentine-ti gura proaspata, bea multa apa pe parcursul zilei, maninca petrunjel (sau cum se mai numeste), nu minca dulciuri...