| Scorbut a întrebat:

Niste "trucuri" sa scap rapid de mirosul de tigari din gura si de pe maini?big grin

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Te miros ai tai oricum, mirosul din par nu-l scoti decat cu apa si sampon, cel din haine cu apa si detergent laughing Si daca-ti miroase gura sau mainile prea des a ceva anume e ciudat, deci tot se prind. Mirosul iese rapid si simplu cu guma de mestecat. In afara de guma, cuisoarele-s cele mai bune, molfai o bucatica si s-a dus mirosul urgent, plus ca e si dezinfectant. Se gaseste pe la raioanele de arome alimentare si mirodenii, unde-i scortisoara, zahar vanilat etc. Pentru maini servetele umede parfumate cand nu ai la indemana apa si sapun sa te speli.

| Rony23 a răspuns:

Dai cu **** si in gura. si pe maini

| ClauCS99 a răspuns:

Nu e bune sa fumezi incercate sa te lasi, dar e viata ta faci ce vrei, trecand peste indtroducere eu zic sa folosesti gume pentru gura si portocale si pe maini un sapun si sprei.

| domnita95 a răspuns:

Cel mai bine e sate lasi de fumat, pentru-ca unui baiat cu singurata nu-i place asta dar ma rog sunt si exceptii laughing)