| chindi2 a întrebat:

Cum pot scapa de obsesia fata de o persoana?

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

De obsesia fata de o persoana poti scapa doar daca realizezi ca ce faci nu este bine, oamenii obsedati sunt slabi fiincda depind de o persoana anume si nu pot trai fara ea.

| chindi2 explică (pentru vocea):

Faza e ca nu reusesc sa inteleg daca e obsesie sau iubirehappy nu stiu.

| gabitzbitz a răspuns:

Depinde cat de des intalnesti acea persoana. Eu am scapat de o astfel de obsesie printr-o metoda destul de copilaroasa si anume - dandu-i block peste tot (wap. Facebook, etc)