| WhiteChocolateTEO a întrebat:

Cum pot sterge un site care apare in cadranul in care adaugi aadresa? Adica, tastez prima litera si acel site apare ca fiind a 2 a varianta.Deci,cum il fac sa dispara?
P.S.:nu-mi spuneti sa ma duc la parinti ca nu vreau sa afle...

Răspuns Câştigător
| RobertVali111 a răspuns:

Atunci cred ca va functiona daca stergi cookie-urile. Asta se face cam asa :https://www.youtube.com/watch?v=-kJvSmlLC28&feature=player_embedded.

3 răspunsuri:
| RobertVali111 a răspuns:

In dreapta textului, trebuie sa scrie "Eliminati".

| WhiteChocolateTEO explică (pentru RobertVali111):

Nu apare... poate pe alta versiune de net(eu sunt pe chrome). Vrei sa zici sa apas click dreapta, sau sa ma duc cu mouse-ul pe link...nicio varianta nu merge.Dar mersi, oricum

| WhiteChocolateTEO explică (pentru RobertVali111):

Multumesc foarte mult! Asta a mers.MERSI INCA O DATA

| RobertVali111 a răspuns (pentru WhiteChocolateTEO):

Atunci cred ca va functiona daca stergi cookie-urile. Asta se face cam asa :https://www.youtube.com/watch?v=-kJvSmlLC28&feature=player_embedded.