| zuzuliana a întrebat:

Cum poti flirta cu un baiat pe net? Dati exemple de intrebari pllsss.

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Nu ar fi mai bine sa flirtezi cu el in mod real decat virtual? Sau pe net vrei sa il agati si apoi sa va vedeti? Poti incepe cu " ce status interesant ai... "...

5 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Depinde... daca il cunosti si vrei sa..."te bagi pe el"...il poti lua cu tot felul` de intamplari la care ati participat amandoi.
In cazul in care nu il cunosti...ci doar acum incepeti sa va cunoasteti...asigura`te ca din punct de vedere al gusturilor sunteti compatibili.Adica daca tu ii vei spune ca asculti rock...sa nu iti dea ingore ca el ascula manele.
Daca e din oras cu tine... poti sa ii povestesti despre ultima chestie interesanta pe care ai facut`o.Sau il pui pe el sa iti povesteasca ce a facut interesant in ultima vreme. Spune`i ca esti in pana de idei... te plictisesti...si habar n`ai ce sa mai faci prin oras.Sa te ajute el. Daca vine cu o idee buna.invinta`l cu tine( "foarte tare...si n`ai vrea sa vii cu mine? ...ca observ ca tu cunosti mai bine zona")...sau ceva de genu.Improvizezi.
Daca aveti prieteni comuni afla pe unde ar trebui sa fie la o anumita ora...si fa`ti si tu aparitia pe acolo: "imi pari cunoscut... tu esti X cu care am vorbit ieri pe mess?". Spune`i ca tu ai ramas singura si te plimbai...si intreaba`l daca nu vrea sa iti tina companie.Sunt multe metode de a flirta cu un baiat...ai nevoie doar de imaginatie.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

am vb 100 de pagini de word cu prietenul meu (cu care sunt de 1 an jumate) si tot nu l-am cunoscut cu adevarat decat in viata reala, desi si discutiile m-au ajutat sa-i aflu preferintele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie... xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreba-l daca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oooof pentru cineva imi da si mie un sfat ce sa fac daca...