| brunett3 a întrebat:

Cum pot flirta cu un baiat?hee hee

:X Funda

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Baga-te in vorba cu el, vorbiti. Foloseste si tu vrajeala aia pe care o folosesc ei.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Pai, de exemplu, gaseste un subiect de interes comun si vorbiti despre astawinking

| Gabriel_3333 a răspuns:

Nu incepe brusc.Intreaba-l ce mai faci. Ce genuri de muzica ii place, ce filme apoi spune-ti parerea(imi plac cele romantice, rar vezi un baiat romantic)Apoi il intrebi in caz ca ii place sau nu de ce. Ii spui ca fetele mereu sunt mai romantice ca baietii si abureli din astea pana cand il intrebi cum i-ar placea lui sa fie o fata etc. Improvizei de ce spune el si vorbesti relaxat de parca nu ar fi nimic important. Succes!

| robinho33 a răspuns:

Daca nu ai un baiat special cu care sa flirtezi iti dau eu unul:Xdani_marian33