| rrrrr a întrebat:

Cum sa devin o alta peroana?

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ai nevoie de Hotarare.

| emiitzzy a răspuns:

Sa iti lasi trecutul impace sa nu te mai gandesti la ce a fost sa o iei pur si simplu de la 0 schimbati comportamentul incearca sa te lasi de unele chestii ce le faceai si nu erau foarte ok incearca sa iti faci prieteni noi schimbati look-ul dar nu extravagant cu cat mai simplu cu atat mai dragut:* dar cel mai important este sa iti lasi trecutu sa treaca si sa traiesti prezentul sa nu te gandesti la ce a fost sau ce va fi sa te gandesti la acum si atata:X sper ca ai incetelesbatting eyelashes daca vrei vb pe emiitzzy daca ai nevoie de ceva sfaturi orice alea alea:X

| anyia a răspuns:

Depinde in ce sens vrei sa devii o alta persoana. Daca sunt lucruri care te deranjeaza la tine, important e sa incerci sa le remediezi nu sa le ignori. Si chiar daca vrei sa fii altcineva, mereu iti vei aduce aminte de cea care ai fost odata. Daca vrei sa te vada oamenii altfel, afiseaza-te cu cea de-a doua "fata" a ta. Orice om are doua fete, trebuie sa stii cand si cum sa le folosesti. In fine...bafta la schimbat.

| deutza_3778 a răspuns:

Pai stai prin preajma colegilor ( cei cu care vrei sa semeni), inceraca sa faci lucruri diferite de cele pe care le faceai inainte dar cel mai bine e sa nu te schimbi am ncercat si nu este usor sad.