| loryys a întrebat:

Cum sa fac sa fie de acord si mama ca stau cu un baiat si m-am pupat cu el... ajutorrrrrrrrrrrrrr

9 răspunsuri:
| InnocentSmile a răspuns:

Pai incearca sa-i explici ca-ti place de el si ca vrei sa fii cu el. daca nu intelege fa in asa fel incat sa va intalniti pe ascuns, sa va dati mesaje pe ascuns...
succeshappy

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Spune-i ca ai crescut si ca esti pregatita pentru o relatie cu un baiat pe care il cunosti bine si ca va placeti mult si poate va intelege daca nu mai bine ar fi sa nu-i spui si gata.

| Heys a răspuns:

Depinde ce varsta ai daca esti prea mica adica sub 12 ani nic eu nu-s de acord dar daca esti mai mare nu e nici o problema, Discuta cu mama ta spune-i ce faceti canu se intampla nimic mai mult, evantula invita-l pe la tine sa il cunoasca si ea.Mama ta vrea sa te protejeza mai ales ca esti si fata nu vrea sa ti se intample ceva rau.Cu timpul o sa se obisnuiasca dar vezi si tu motivul pentru care mama ta nu il accepta. Funtita te rogbig grin

| Heys a răspuns:

Depinde ce varsta ai daca esti prea mica adica sub 12 ani nic eu nu-s de acord dar daca esti mai mare nu e nici o problema, Discuta cu mama ta spune-i ce faceti canu se intampla nimic mai mult, evantula invita-l pe la tine sa il cunoasca si ea.Mama ta vrea sa te protejeza mai ales ca esti si fata nu vrea sa ti se intample ceva rau.Cu timpul o sa se obisnuiasca dar vezi si tu motivul pentru care mama ta nu il accepta. Funtita te rogbig grin.

| Heys a răspuns:

Depinde ce varsta ai daca esti prea mica adica sub 12 ani nici eu nu-s de acord dar daca esti mai mare nu e nici o problema. Discuta cu mama ta spune-i ce faceti canu se intampla nimic mai mult, evantula invita-l pe la tine sa il cunoasca si ea.Mama ta vrea sa te protejeza mai ales ca esti si fata nu vrea sa ti se intample ceva rau.Cu timpul o sa se obisnuiasca dar vezi si tu motivul pentru care mama ta nu il accepta. Funtita te rogbig grin.

| loryys explică:

Nu am 12.ci am 14 ani

| Ionut6999 a răspuns:

Pai, poti sa o rogi foarte frumos, si sa ii spui ca si ea a fost adolescenta, si ea a simtit ceva pentru unii baieti etc. Sau daca chiar nu te lasa, trebuie sa te intalnesti cu el nu stiu pe ascuns, sau poate in zone publice unde sunt multi oameni ca mall, restaurant, parcul central etc. Acum, iti urez ce urez tuturor carora le raspund, bafta!

| Ionut6999 a răspuns:

Spune-i ca chiar il iubesti, si amintestei de trecutul ei ca si ea a fost la fel, si ea a avut iubiti in trecut etc, sau daca chiar daca spune nu nu nu, atunci intalnestete cu el in oras, sau la el acasa. In final, va ceda si te va lasa. CREDEMA! SUNT MAIESTRUL CONVINGERII!

| bunny_6472 a răspuns:

Ar trebui sa o convingi ca il iuesti cu adevarat. daca chiar il iubesti va intelege. ai putea sa il prezinti parintilor sa il cunoasca sa vada ce fel de baiat e si daca nu te va face sa suferi. funda