| imyourdestiny2 a întrebat:

Imi place de un baiat de la tara de la mine.Sa fiu cu el? Eu stau la oras si mama nu ar fi de acord.

3 răspunsuri:
| Anablondyi a răspuns:

Uiti ca tu vei fi cu el nu mama ta. daca iti este ok sa va vedeti mai rar e alegerea ta.nu ai o relatie pentru mama ta sau pentru altcineva este problema ta! Doar ca o relatie la distanta nu e foarte ok iti zic din experientahappybafta!:*

| Auslesse a răspuns:

Da` baietii de la tara, ce au? nu-s tot oameni?
cand v-aud atata..."e de la tara, nu stiu ce are"...de parca aia de la oras, ar fi mai cu mot!
si cei care stau la tara sunt tot oameni ca si aia de la oras...ca doar n-or fi cazuti din luna!
cat despre intrebare, daca tu vrei sa fi cu el, e alegerea tahappy

| sufletdeing3r a răspuns:

Buna! Daca iti place de el si lui de tine atunci puteti fi impreuna. Daca esti sigura de tine si de alegerea ta nu ezita si du-te la el. Mama ta isi face griji pentru tine si trebuie sa o intelegiwinking Vorbiti amandoi cu mama ta si cu ai lui ca sa va intelegeti mai bine si ca sa capete increderea voastra. Bafta in continuare!